Skubių siuntų pristatymo paslaugos

Teikiame siuntų gabenimo į(iš) Latviją, Estiją ir Lietuvoje bei Europoje paslaugas įmonės ir privatiems asmenims. Pervežame dokumentus, gaminius reklamai, langų/žaliuzių/durų profilius, auto detales, dviračius, sporto įrangą, rūbus, paveikslus, įvairią namų techniką (televizorius, fotoaparatus), paliktą bagažą (lagaminus, krepšius), medicinos ir grožio priemones ir kt. 

Daugiau apie paslaugas:

Paslauga VILNIUS LIETUVA LATVIJA ESTIJA SUOMIJA LENKIJA EUROPA

Kurjeris: VILNIUJE ................................

kainos             

Express: RYGA - 5h, TALINAS - 10h, EUROPOS sostinės - 1d.d.

    kainos  kainos  kainos    kainos 

Standard Plus: LIETUVA, RYGA, TALINAS, ESTIJA - 1d.d, LATVIJA - 1-2d.d., SUOMIJA - 2-5d.d.

  kainos  kainos  kainos  kainos     

Spedition: LENKIJA, EUROPA - 2-7d.d.

          kainos  kainos 

Skambinkite ir suteiksime daugiau informacijos +370 5 2051508 arba +370 620 48671.

Mūsų paslaugų išskirtinumas - siuntų terminalai Vilniuje, Rygoje ir Estijoje (20 terminalų): galima atiduoti ir pasiimti atvežtas siuntas patogiu metu. Tai yra pigus, greitas ir garantuotas siuntų pervežimo būdas (esame estų įmonė ir kasdien vykdome maršrutą Vilnius-Ryga-Talinas). Jeigu Jums patogiau - pristatome siuntas nuo durų iki durų.

Cargobus paslaugomis naudotis galima:
  • be sutarties, kai siuntą pristatote į Cargobus terminalą ir siuntėjas apmoka už siuntimą;
  • be sutarties, kai siuntą pristatote į Cargobus terminalą ar paimame iš Jūsų adreso, ir gavėjas už paslaugas apmoka siuntą atsiimdamas Cargobus terminale;
  • sudarę sutartį su gavėju, kai siuntas pristatote į Cargobus terminalą ar paimame iš Jūsų adreso ir pristatome pagal gavėjo adresą arba į Cargobus terminalą. Gavėjui pateikiama bendra sąskaita kito mėnesio pradžioje.
  • sudarę sutartį su siuntėju, kai siuntas pristatote į Cargobus terminalą ar paimame iš Jūsų adreso ir pristatome pagal gavėjo adresą arba į Cargobus terminalą. Siuntėjui pateikiame bendra sąskaita kito mėnesio pradžioje.

Už paslaugas atsiskaitoma grynaisias, banko kortele, pavedimu (sutartiniams klientams).