Siuntos pakavimas

Norime pasidalinti savo praktika, kaip teisingai supakuoti ir pažymėti siuntą. Būtų puiku, jeigu pakuotumėte taip:

  1. Siunčiamus daiktus patalpintumėte į vokus, plastikinius maišus, popierines arba plastikines dėžes - tai, kas yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų viduje patalpintų daiktų svorį ir apsaugotų siuntos turinį nuo galimo suspaudimo krovos ar gabenimo metu. Tampri plėvėlė nėra pakuotė - išimtis palečių pakavimas, kai paletės turi būti apsuktos tampria plėvele.
  2. Galvotumėte ir apie kitų siuntėjų siuntas - Jūsų siunta neturi daryti žalos kartu gabenamoms siuntoms ir transporto priemonei. Tai reiškia, kad daiktai negali išlįsti iš pakuotės, pakuotė negali būti aštriais kampais ir pan.
  3. Tuščias ertmes dėžės viduje užpildytumėte popieriumi, putplasčiu, vata, oro burbulų plėvele - tai neleidžia siuntos turiniui liestis prie pakuotės sienelių ir judėti, apsaugo nuo sudaužymo ar sulankstymo.
  4. Popierines dėžes užklijuotumėte apjuosiant lipnia juosta ne mažiau nei 3 kartus - tai sutvirtina dėžę ir apsaugo siuntos turinį nuo vagysčių, pasimetimo. Jeigu naudojate lipnią juostą su savo įmonės logotipu - tai suteikia papildomo saugumo Jūsų siuntai, nes atidarius siuntą, jos jau negalima uždaryti nepaliekant pėdsakų - siuntos užklijavimui būtų naudajama ne Jūsų juosta ir tai jau išduoda apie siuntos atidarymą.
  5. Jeigu gabenimui ruošiate skysčių talpas, privalote įsitikinti, kad jie sandariai užsidaro ir negali atsidaryti savaime.

Jeigu viską padarysite bent 90%, Jūsų siunta bus tinkamai supakuota ir nepažeidus pakuotės bus neįmanoma pasiekti ir sugadinti siuntos turinio. To mes ir siekiame!

Taip pat patarsime, ką reikia ant siuntos pažymėti, kad ji sėkmingai pasiektų gavėją:

  1. Ant siuntos pakuotės įskaitomai užrašytumėte siuntėjo vardą ir pavardę/įmonės pavadinimą, adresą ir telefono numerį.
  2. Ant siuntos pakuotės įskaitomai užrašytumėte gavėjo vardą ir pavardę/įmonės pavadinimą, adresą ir telefono numerį.
  3. Jeigu siuntą sudaro kelios pakuotės, ant kiekvienos siuntos nurodytumėte konkrečios pakuotės numerį iš bendro pakuočių skaičiaus. Pavyzdžiui: 1/3; 2/3; 3/3.
  4. Užklijuoti ant siuntos įspėjamuosius ženklus - galite atsispausdinti surastus ženklus internete arba įsigyti lipdukus Cargobus terminaluose.